Триста голів «царської птиці» заселили козельщинські ліси й степи

У Козельщинському краї мисливці випустили на вільне життя 300 фазанів. Досі птахи жили у вольєрах на території Козельщинської районної організації УТМР. Подію приурочили столітньому ювілею Українського товариства мисливців і рибалок

Першого червня відбулося чергове поповнення, свідком якого пощастило стати і мені, — цього разу 70 пернатих полетіли обживати мануйлівські ліси й степи. А стартувала ця благородна справа з 27 червня: пернатих отримали й випустили на свої угіддя Пісківська первинна організація (голова Сергій Бірюков), Пашківська ПО (голова Сергій Щерба), Бреусівська ПО (голова Олег Верхогляд) та інші колективи (усього їх у колишньому Козельщинському районі налічується 14).
Досі «царська птиця» росла й отримувала належний догляд у тимчасових вольєрах Козельщинського госпрозрахункового мисливсько-рибальського підприємства. Зазначу, що нашим любителям природи не позичати знань, уваги і бажання працювати на благо: на власній ініціативі та за свої кошти мисливці щороку поповнюють угіддя ще й власноруч вирощеними зайцями, дикими качками, свиньми.

— Випуск у вільне життя цієї надзвичайно красивої і благородної птиці ми приурочуємо не менш гарній даті — 100-річчю із дня створення Українського товариства мисливців та рибалок, яке відзначає свій ювілей 10 липня, — зауважив голова Козельщинської районної організації УТМР Андрій Підлісний. — Я щиро вдячний людям, які спільно зі мною за власний кошт закуповували молодняк: почесному члену нашого товариства Миколі Роєві, депутату міської ради міста Горішніх Плавнів Петру Кучеру, єгерю Владиславу Сьомкіну, мисливцям Сергію Сьомкіну і Віталію Подлєсному, глобинському колезі Віктору Костенку, єгерям Леоніду Зубенку і Юрію Литвину. Візначу і наших спонсорів, які допомагали кормами: голову Бреусівської ПО Олега Верхогляда, голову Пашківської ПО Сергія Щербу, голову Мар’янівської ПО Петра Мироненка. Без вихідних та незважаючи на будь-які погодні умови допомагали мені вирощувати й піклуватися про фазана Леонід Зубенко, Віталій Подлєсний та Микола Сап’яненко. Упевнений, друзі, що наші старання будуть не марними. Вітаю усіх із прийдешнім ювілеєм! Здоров’я вам, миру та благополуччя! Робіть добро і воно вам повернеться!

Редакція приєднується до вітань усім, хто своєю працею і турботою сприяє збереженню та примноженню фауни нашого краю, хто любить, береже і рятує її. Здоров’я вам, успіхів і натхнення, нехай ваша повсякденна праця приносить задоволення та позитивні результати.

Наталія РОМАНЧЕНКО
Фото автора

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *