Сила чи могила? Про шкоду та користь сала

Мабуть, жоден продукт не викликав так багато суперечок, як вживання сала. Тим більше, що для українців сало із часником, поряд із борщем та варениками, є гордістю національної кухні. Погодьтеся, майже жодне українське застілля не обходиться без сала. Тож спробуємо розібратися

Сало мовою біохіміків — це жир, який складається із ненасичених та насичених жирних кислот. Без жирних кислот немає життя. За їхньої участі утворюються нервові клітини, і вони є носіями інформації.
Для того, щоб організм функціонував правильно, надходження жирних кислот повинно бути у певному балансі: 3 частини омега-3 і 1 частина омега-6 жирних кислот. До омега-6 жирних кислот відноситься арахідонова кислота, найбільше якої міститься в салі.
Ця кислота потрібна для роботи мозку, печінки та наднирників. Вона впливає на обмін холестерину в організмі і за її участі синтезуються статеві гормони.
Під час внутрішньоутробного розвитку арахідонова кислота надходить із організму матері та відіграє важливу роль у формуванні головного мозку дитини. Після народження дитячий організм отримує арахідонову кислоту із молоком матері, а після того, як дитині виповниться рік, її організм здатен самостійно виробляти цю кислоту.

Що корисного є в салі?
Крім арахідонової, у салі є й інші жирні кислоти, такі самі, як і в рослинних оліях. Тому сало плавиться при низькій температурі.
У салі містяться жиророзчинні вітаміни: А, Д, Є, а біологічна активність у 5 разів вища, ніж вершкового масла.
Очевидно, що сало — дуже корисний продукт. Але є декілька «але».

Не дуже корисно
Сало — дуже калорійний продукт: 100 грамів містять 770 ккал. З одного боку — це непогано для тих, хто має високий рівень фізичної активності і багато часу проводить на свіжому повітрі.
Для тих, хто веде сидячий спосіб життя і більшу частину часу проводить в офісі перед монітором комп’ютера, неконтрольоване вживання сала може сприяти швидкому набиранню ваги.
Арахідонова кислота корисна і небезпечна водночас: коли її стає забагато в організмі, починають у значних кількостях утворюватися простагландини Е2 (ПГЕ2) та лейкотрієни, які спричиняють запальні реакції в організмі.
ПГЕ2 здатні викликати припухлості, посилити відчуття болю і знизити швидкість згортання крові.
Лейкотрієни можуть провокувати появу нежитю, надмірного сльозовиділення.
Здорова людина не повинна замислюватися над кількістю грамів і міліграмів спожитої їжі. Важливо у харчуванні дотримуватися міри.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *