Розпочато прийом проєктiв на конкурс

Ініціативних мешканців Полтавщини запрошують узяти участь у конкурсі: написати проєкти в сфері соціального захисту, безпеки та громадського порядку, навколишнього середовища, комунального господарства, енергоефективності, культури та освіти, спорту та туризму і вибороти кошти на їх реалізацію в рамках обласної програми «Громадські бюджети Полтавщини на 2021 – 2023 роки»

Учасником Бюджету участі Полтавської області може стати кожен мешканець Полтавської області, якому виповнилося 14 років і який має власну цікаву ідею для реалізації в інтересах громади.
Проєкт за встановленою формою автор може подати через систему Smart Region Полтавської області або надіслати на електронну пошту bu@oblrada-pl.gov.ua для подальшого його внесення в систему модератором або адміністратором.
Прийом проєктів триватиме до 20 серпня 2021 року включно, повідомляється на сайті Полтавської обласної ради.
Нагадаємо, минулого року сушківська молодь подала свій проєкт на Бюджет участі Полтавської області — активісти хотіли встановити у селі тренажерний майданчик для занять фізкультурою та спортом. Лідером ініціативи став Олександр Лашко, мешканці усієї Козельщинської громади підтримали його своїми голосами, що дозволило перемогти у конкурсі й отримати фінансування з області. А громада, у свою чергу, співфінансувала 50% потреби проєкту. Тож саме завдяки таким конкурсам відтепер у Сушках спортивне дозвілля людей різного віку стало більш якісним та насиченим.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *