Військовим з Полтавщини збільшили пенсії. Скільки отримуватимуть тепер

У Полтавській області з 1 липня перерахували пенсії 17 967 осіб, що складає 83% від загального контингенту отримувачів соціальних гарантій відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Середнє підвищення склало понад 1580 гривень

Через підвищення тепер на виплату пенсій у регіоні з 1 серпня необхідно буде на 28,4 млн грн більше, ніж у минулому місяці, повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Полтавській області.
На обліку в Головному управлінні перебуває 21619 осіб. Середній розмір пенсії зазначеної категорії громадян на 1 липня 2021 року становив 5725 грн, що на 456 грн більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року.
На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб» від 14 липня 2021 року у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області провели перерахунок пенсій колишніх військовослужбовців з 1 липня поточного року. У наступному місяці вони зможуть отримати виплати за липень і за серпень.
Відповідно до урядового рішення з 1 липня 2021 р. особам, яким призначено пенсію до 1 березня 2018 р. за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі – Закон) (крім військовослужбовців строкової служби), встановлюється щомісячна доплата в сумі 2000 гривень до розмірів їх пенсій, призначених до 1 березня 2018 р. Причому зазначена щомісячна доплата враховується під час подальших підвищень розмірів пенсій, призначених відповідно до статей 13, 21 і 36 Закону.
Особам, яким після 1 березня 2018 р. призначено (поновлено) пенсію, розмір якої обчислено відповідно до статей 13, 21 і 36 Закону (крім військовослужбовців строкової служби) з грошового забезпечення, визначеного станом на 1 березня 2018 р. або до цієї дати, теж встановлюється щомісячна доплата у 2 тисячі.
 У разі, якщо щомісячний розмір пенсійних виплат зазначених вище осіб не досягає 3854 гривень, їм встановлюється щомісячна доплата до пенсії в сумі, якої не вистачає до зазначеного розміру. Тобто, мінімальна пенсійна виплата військових відтепер становитиме 3 854 гривень.

Головне управління Пенсійного фонду
України в Полтавській області

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *