СК «Геологія», яку підтримує Біланівський ГЗК, здобула чергову перемогу

Завершилися чергові змагання з міні-футболу в Кременчуці – «Кубок Дніпра». Змагання проводяться з 2017-го року, і беззмінним їх переможцем є команда «Геологія». Цей рік не став винятком – п’ятий рік поспіль «Геологія» підтверджує своє чемпіонське звання

— Ми докладаємо максимум наших зусиль під час кожної гри, — каже президент СК «Геологія» Андрій Усов. — Показати свій максимум та виграти важливо для кожного члена команди. З «Кубком Дніпра» у нас уже ціла історія: ми перемагали щороку від часу його заснування. Тому перемога цього року була надзвичайно важливою, адже ми мали підтвердити своє чемпіонське звання. І зробили це. Надзвичайно пишаюся своєю командою та нашою черговою перемогою!

Але на цьому перемоги не закінчилися: декілька днів тому «Геологія» вперше взяла участь і одразу ж перемогла у Всеукраїнському чемпіонаті з футзалу «Odessa Open Cup». Тому додому повертатися будуть ще з одним кубком, а їх у команди багато: «Кубок Energy» (2016 і 2020 роки); «Кубок пам’яті О.Бабаєва» (2017, 2018 і 2020 роки); «Кубок ім. С.Загарія» (2017 рік) та «Кубок ім. М.Бєлих» (2018 рік). Окремо слід виділити вихід у фінал другої ліги України з футзалу в 2019 році, оскільки «Геологія» стала першою командою Полтавської області, що досягла такого рівня. У березні цього року «Геологія» здобула чемпіонство першої ліги з футзалу.

— Для досягнення нових перемог та для покращення свого професійного рівня надзвичайно важливо мати надійну підтримку. Вже п’ятий рік поспіль Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат усіляко підтримує діяльність СК «Геологія». Хотілось би окремо подякувати Біланівському ГЗК, логотип якого ми з гордістю носимо на нашій формі, — додає Андрій Усов.
— Підтримка розвитку спорту в регіоні займає одну з ключових позицій у політиці соціальної відповідальності нашого підприємства. Роки співпраці ТОВ «Біланівський ГЗК» з СК «Геологія» вже дали свої результати та переросли у надійне партнерство, — коментує Юрій Химич, генеральний директор ТОВ «Біланівський ГЗК».

Наступною для «Геології» буде участь у змаганнях «Кубок Energy», де команда вже двічі здобувала перемогу. Будемо вболівати за команду та бажаємо нових вершин!

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *