Працевлаштуватися з боргами не вдасться

Працевлаштуватися, перебуваючи у Єдиному реєстрі боржників, не вдасться — переконався один із мешканців Кременчука та погасив 150-тисячну аліментну заборгованість перед своєю родиною. Подібні переконання рано чи пізно з’являються у багатьох неплатників аліментів, адже попри свою зухвалість і принциповість, їм усе ж таки набридає «ярмо» обмежень.
Державні виконавці застосовують правові санкції, котрі не в кращу сторону змінюють життя кожного боржника з аліментів. Завдяки наявній електронній базі не лише фінансові установи, а й майбутні роботодавці також мають право перевірити свого потенційного працівника. У разі виявлення кандидата на посаду в даному реєстрі рішення про працевлаштування може бути прийнято не на його користь. Адже разом із перебуванням у списках боржників, особа обмежується й у деяких правах, через що вона не зможе виконувати професійні обов’язки, наприклад:

  • у справах виїхати за кордон;
  • керувати транспортними засобами;
  • користуватися зброєю.
    Отже, щоб відновити трудову діяльність, кременчуківцю довелося позбутися всіх застосованих фахівцями юстиції Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) примусових заходів. Відтак, окрім самої суми боргу, яка склала майже 100 тисяч гривень, батько сплатив дитині ще й штраф за несвоєчасне перерахування аліментів — 50 тисяч гривень, а державі — 10 тисяч гривень виконавчого збору. Тільки після повного розрахунку з дитиною, чоловік мав змогу працевлаштуватися.
Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *