За кілька днів по області розпочнеться імунізація диких м’ясоїдних тварин

На території Полтавської області з другої декади вересня 2021 року планується проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин за допомогою авіатранспорту

Сказ — одна із найнебезпечніших у світі вірусна хвороба, як для тварин, так і для людей. Основним джерелом вірусу сказу є дикі м’ясоїдні тварини — лисиця червона, єнотовидна собака, борсук, вовк та ін.
Найважливішим напрямком профілактики та боротьби зі сказом серед диких тварин є пероральна імунізація проти сказу антирабічною вакциною, яку рівномірно розміщують у місцях перебування тварин. Вакцина складається з поживної принади, яка має харчові та привабливі компоненти для тварин, у вигляді брикету коричневого кольору, в середині якої знаходиться полімерний блістер з активними компонентами вакцини.
Розповсюджуватимуть принади авіатранспортом — чотирма літаками АН-2 зі злітно-посадкової смуги с. Пирогів Кременчуцького (колишнього Глобинського) району.
Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області закликає громадян не хвилюватися, побачивши принади (розмір із сірникову коробку) або літак, який їх розкидає. Ні в якому випадку не чіпайте брикети та не переносьте їх в інше місце.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *