Нафтогаз підвищив ціну на газ для клієнтів ПОН у жовтні

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» підвищила до 16,56 грн за кубометр ціну газу для клієнтів «постачальника останньої надії» у жовтні, тоді як у вересні ціна становила 12 грн за кубометр

«З урахуванням коефіцієнта, який відображає співвідношення одиниць енергії (МВт-год) та об’єму, а також поточного обмінного курсу гривні до євро і спреду, ціна на природний газ для клієнтів постачальника «останньої надії» у жовтні становитиме 16,56 грн за куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки)», — йдеться у повідомленні ГК «Нафтогаз України».
У компанії підкреслили, що ціна для клієнтів ПОН визначається щомісяця за затвердженою Кабінетом Міністрів формулою. У Нафтогазі також нагадали, що клієнти ПОН протягом 60 днів мають обрати газову компанію та укласти з нею договір, щоб отримати вигіднішу ціну на газ.
Між тим, з 15 жовтня ТОВ «Полтавагаз збут» відновлює постачання газу споживачам за соціальною річною ціною 7,99 грн за 1 м³. Про це повідомили на офіційному сайті компанії.
Така ціна буде діяти до кінця опалювального періоду — 30 квітня 2022 року. Тож тепер «Полтавагаз збут» просить свої колишніх абонентів повернутися і підписати із компанією заяву-приєднання на постачання природного газу.
Наразі у державній і полтавській компаніях майже однакова ціна за блакитне паливо. У «Нафтогазу» річний тариф — 7,96 грн за 1 м³, у «Полтавагаз збут» — 7,99 грн за 1 м³.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *