Щоб без перепон виїхати до іншої країни, батькові довелося розкошелитися на 100 тисяч

У вересні цього року терпіння мешканця Карлівського району остаточно скінчилося – чоловік погасив аліментну заборгованість. На жаль, головним чинником стала не батьківська любов та бажання допомогти своїй родині, а простий намір виїхати за межі країни.
Дійсно, запланована місцевим жителем подорож сприяла поверненню його двом дітям понад 70 тисяч гривень, котрі вчасно та в обсязі, визначеному судом, не сплачувалися. Проте, після того, як у процес виконання батьківського обов’язку втрутилися державні виконавці Карлівського відділу державної виконавчої служби Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) у цій справі відбулися позитивні зміни. Фахівці юстиції, обмежуючими постановами, зокрема забороною на виїзд за межі України, сприяли ліквідації заборгованості.
Окрім основного 70-тисячного боргу, через довготривале ігнорування економічних потреб сім’ї, батько додатково перерахував 20 тисяч гривень штрафу, а також понад 7 тисяч гривень виконавчого збору. Таким чином, аби без перепон виїхати до іншої країни, містянин одразу сплатив близько 100 тисяч гривень.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *