Долучайтеся до найдобрішого дня року разом із нами!

Хочете подарувати своїм бабусям, дідусям чи просто знайомим пенсіонерам можливість бути в курсі подій рідного краю протягом року/пів року/кварталу? Передплатіть для них газету «Козельщинські вісті», і старенькі будуть вам безмежно вдячні. Для цього просто зайдіть у редакцію, де ми оформимо для вас передплату. У Щедрий вівторок, який цього року припадає на 30 листопада, ви можете самі вручити свій подарунок, або ж ми зробимо це від вашого імені. Кошти невеликі (375 грн — на рік; 190 грн — на пів року; 98 грн — на квартал), а користі повен віз: ви долучаєтеся до глобальної акції світового масштабу #ЩедрийВівторок (#GivingTuesday) та даруєте радість ближнім!

У 2012 році в США виник рух #ЩедрийВівторок (англійською #GivingTuesday) і завдяки тисячам учасників поширився світом. #GivingTuesday створили з простою ідеєю: спонукати кожного робити добрі справи. За останні 8 років ця подія перетворилася на глобальний рух, який надихає сотні мільйонів людей з усього світу творити добро. #GivingTuesday поширює добро та щедрість, об’єднує і дає нам спільну велику справу на всіх.

Щедрий Вівторок в Україні вперше відбувся 27 листопада 2018 року. А у минулому році 485 освітніх закладів, 126 000 учасників, 176 некомерційних організацій організували і провели 714 добрих акцій.

Цьогоріч Всеукраїнський День добрих справ (#Щедрий Вівторок) припадає на 30 листопада. До ініціативи може доєднатися будь-хто, адже ви завжди можете допомогти часом, талантом чи грошима. #Щедрий Вівторок об’єднує всю країну навколо добрих справ і доводить, що органи влади, благодійна та громадські організації — драйвери розвитку суспільства.
Усі разом ми можемо зробити благодійність модною, провести багато активностей, які спонукатимуть робити добрі справи у простий спосіб.
Всеукраїнський день добрих справ став можливий завдяки ініціативній групі у складі Фонду родини Загорій, Благодійного фонду «Таблеточки», «Клубу Добродіїв», а також Українського форуму благодійників. До добрих справ може долучитися кожен охочий. Щедрий Вівторок не має конкретного формату чи плану дій. Будь-яка людина, організація чи бізнес можуть втілити в життя власну ідею, проєкт або захід. Це стимулює креативність і надихає генерувати нові ідеї.
Детальніше з інформацією про #Щедрий Вівторок можна ознайомитися на його офіційному сайті та сторінках у соцмережах.
Тож до роботи, небайдужі!

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *