Віктор Андрієнко відвідав Козельщину в День Святого Миколая

19 грудня, у День Святого Миколая, козельщани та гості селища мали унікальну можливість спілкуватися з актором та режисером театру й кіно, каскадером, кулінаром, гумористом, сценаристом, письменником і просто талановитою людиною Віктором Андрієнком. Старше покоління найбільше пам’ятає його
як неперевершеного героя-гумориста з телесеріалу «Шоу довгоносиків»

Знайомство почалося з несподіваного — імітації голосу героїв мультфільмів, зокрема «Острова скарбів». А потім гість одразу спонукав до діалогу малечу з перших рядів. Аудиторія була дуже різновікова: від трирічного малюка, який іноді нагадував про себе скромним пхиканням і до, так би мовити, зрілих та досвідчених.
Віктор Андрієнко презентував книгу «Легенди Чарівнолісся», написану у співавторстві з Оленою Шульгою. Створена вона, за словами автора, на основі українського містичного фольклору. Сюжет доповнюють соковиті образи, магія обставин і вчинків героїв. Пригоди маленького Марека подані крізь призму вічної боротьби добра і зла. Події, описані в містичній історії, карколомні кінопригоди різношерстої компанії, дають зрозуміти, що «навіть маленька людина може врятувати великий світ!».
Письменник і режисер дозволив присутнім, що називається, зазирнути у творчу майстерню, бо ж глядачі бачили кадри з народження кіноідеї, вигадування дотепних сцен, емоційних кінопроб… Спілкуючись із профі, ми ще й поповнили свій словниковий запас. Знаємо тепер, що таке тизер — таке собі рекламування твору без його називання, інтрига, одним словом. А гегмен, щоб ви знали, — це людина, в обов’язки якої входить придумування різних комічних ефектів, дотепів, тобто гегів. Можна просто впасти, а можна ж і з чобіт випасти. Отож пан Андрієнко і є тим самим гегменом.
Зірковий гість повідомив, що до виходу у світ готуються «Легенди Чарівнолісся», надруковані шрифтом Брайля, а згодом і аудіоверсія книги.
Захоплива книга Віктора Андрієнка та Олени Шульги «Легенди Чарівнолісся» уже чекає на своїх читачів на полиці козельщинської бібліотеки.

Тетяна БРАЖНИК

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *