Заявити про свій талант — ніколи не пізно!

Наша землячка Зоя Колосовська перемогла у міжнародному конкурсі «Україна єднає світ»

Чудовий подарунок під новорічну ялинку отримала Зоя Колосовська з Верхньої Мануйлівки. Її участь у XVIII 2-туровому Міжнародному конкурсі «Україна єднає світ», який цьогоріч відбувся у режимі онлайн, увінчалася нагородою за перше місце.
Конкурс проводиться для творчих особистостей усіх вікових категорій і різних мистецьких жанрів (вокал, інструментальна музика, хореографія, розмовний жанр). Його учасниками стають усі охочі — від старого до малого.
— Коли я дізналася про цей конкурс, то вирішила ризикнути, — каже пані Зоя. — Звісно, я не маю ніякого артистичного досвіду (виступати на мануйлівській сцені у мене чомусь не складалося). На конкурс потрібно було відіслати відеозапис своїх виступів, а у мене — ніяких технічних умов для цього. Та спасибі доньці, вона допомогла все організувати, відзняти, завантажити на YouTube та відіслати журі конкурсу мої посилання…
Зоя Колосовська обрала для себе у віковій категорії 25+ розмовний жанр — декламувала власний вiрш і гумореску iншого автора, а саме — Степана Олійника.
— Це вже потім я дізналася, — розповідає жінка, — що не варто було обирати для художнього читання власний твір, журі чомусь уважає, що так конкурсант не зможе розкрити ні основну ідею автора, ані власні здібності. Я маю протилежну думку, але ж журі — професійне, очолює його наша народна артистка, Герой України, всіма шанована Ада Роговцева; тож їм, мабуть, видніше… До речі, вона оцінила мій виступ у шість балів з десяти. Я вважаю, це дуже добре.
Загальна оцінка Зої Колосовської склала 104 бали, і саме цей результат дозволив їй посісти перше місце — до речі, незалежно від вікової категорії, бо місця визначалися виключно за кількістю набраних балів.
— Дякую журі за критику, за можливiсть проявити себе у тiй сферi, яка менi цiкава. Зараз я виконала роботу над помилками і готуюся до наступних етапів конкурсу, уже наживо. Найближчий відбудеться наприкінці лютого у Києві, а наступний — улітку на Чорному морі. Мені це цікаво, тож хочу спробувати себе вже на великій сцені, — поділилася планами Зоя Колосовська.
Що ж, побажаємо нашій землячці натхнення, творчого азарту і, звісно ж, — перемоги!

Надія ЛИТВИН
Фото зі сторінки
Зої Колосовської у соцмережах
(Диплом лауреата — підписаний Адою Роговцевою)

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *