sdr

НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ВІДПРАВИЛИ ПЕРШИХ ПРИЗОВНИКІВ

22 квітня на строкову службу з району відправили перших вісьмох призовників. Усього ж цієї весни до лав Збройних Сил, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби заплановано призвати 20 юнаків.

dav

Проводжати призовників приїхали їхні батьки та рідні. Перед відправкою у світлиці військкомату їм вручили військові квитки та подякували батькам за виховання захисників Вітчизни. Їх заспокоїли, пояснивши що згідно з указом Президента України строковики не залучаються до виконання бойових завдань у зоні проведення ООС (АТО).
Перед посадкою в автобус легкої дороги та гарної служби хлопцям побажав заступник військового комісара Козельщинського РВК підполковник Віктор Крук. Ще раз попрощавшись із рідними вони вирушили до Полтави на збірний пункт обласного військкомату, де призовників розподіляють по військових частинах та навчальних центрах.
У першій партії на строкову військову службу призвали Віталія Гармату з Довгого, Едуарда Кібальника з Василівки, Владислава Лисицю та Максима Старчика з Солониці, Дмитра Матющенка з Говтви, Вадима Немченка з Нової Галещини, Віктора Прокопенка з Приліпки та Костянтина Тимошенка з Лутовинівки.
За словами головного спеціаліста відділення комплектування військкомату Івана Гурина, юнаки проходитимуть військову службу у Національній гвардії України, Державній прикордонній службі та Збройних силах України. А почнуть її з навчальних центрів, де отримають військову спеціальність.
Тож побажаємо нашим землякам успіхів у службі, мужності та витримки, а їх рідним — терпіння та бадьорості. І нагадаємо, що кожний справжній чоловік має пройти армійську службу та навчитися володіти зброєю, щоб у разі необхідності вміти захистити свою країну.
Як пояснив військовий комісар майор Юрій Кушко, призов на строкову військову службу в Козельщинському районі завжди проходив організовано та без жодних зривів. Цієї весни на військову службу з району планується призвати 20 юнаків віком від 20 до 27 років. Усі новобранці пройшли ретельний професійно-психологічний відбір та за станом здоров’я придатні до проходження військової служби.

Віктор КРУК

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *