Став безсмертний той, хто на смерть ішов…

Щороку, готуючись зустріти чергову річницю перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, говтвяни приводять до ладу пам’ятник Невідомому солдатові у своєму селі. Але кожного разу це потребує все більших і більших коштів. Місцева сільська рада профінансувати роботи у необхідному обсязі не може, бо пам’ятник не перебуває на її балансі. Тож доводиться задовольнятися косметичним ремонтом.
На щастя, до Говтви приїхав Андрій Клюєв — родич одного із загиблих у боях при визволенні села, який нині мешкає у Санкт-Петербурзі. Чоловік виявив бажання профінансувати виготовлення та встановлення біля підніжжя пам’ятника Невідомому солдатові нової меморіальної дошки з іменами воїнів, які поклали свої життя, визволяючи Говтву від німецько-фашистських загарбників.

Попередньо він зв’язався з офісом Всеукраїнського громадського пошукового об’єднання «Союз «Народна пам’ять»» у Києві, а члени об’єднання, у свою чергу, — з місцевою сільською радою. За наявності фінансування, виконавця замовленої меморіальної дошки та робочих рук — до цієї благої справи знайшли час і можливість приєднатися небайдужі говтвяни: Володимир Іванович Капустян, Віктор Григорович Сірик, Володимир Петрович Гордієнко, Володимир Григорович Гордієнко, Микола Васильович Гончаров і Микола Григорович Огир — дошку швидко виготовили і встановили.
— Це ще раз доводить, що коли за справу беруться всі гуртом, то не існує нічого неможливого. А пам’ять — не має меж і кордонів, — упевнений Говтвянський сільський голова Ігор Семиволос.

Наш кор.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *