Друге життя старих ляльок

Ці чудові творіння представила на своїй персональній виставці юна бреусівська майстриня Валерія Оснач

А починалося все зі старої маминої ляльки, кілька років тому знайденої на горищі, запиленої та забутої. Валерія відмила її від бруду, розчесала волосся і пошила вбрання. Хай буде Марушкою, як із казки про 12 місяців!
— Мамо, а чи не залишилися ще твої ляльки?
Знайшли ще дві, поремонтували і дівчинка взялася шити їм сукні.
Талан юної дівчинки почав розкриватися ще з раннього дитинства. Змалку Валерія гарно малює, захоплюється мистецтвом та літературою, а її колекція налічує уже більше сотні вінтажних ляльок, кожній із яких вона пошила оригінальний одяг.
На святі села Бреусівки Валерія презентувала власні художні твори та колекцію ляльок «Подорож у дитинство» і здивувала односельчан та гостей своїми роботами. На виставці можна було послухати цілу історію про лялькарство, адже з’явилися ляльки дуже давно, вони були у древньому Єгипті та Римі, їх робили зі слонової кістки, воску, глини.
На виставці можна було оглянути представлені роботи, сфотографуватися, дізнатися історію виготовлення ляльок, просто побавитись. А влаштувати усе це Валерії допомогла директор Бреусівського Будинку культури Зоя Петрівна Павлюк і, звичайно ж, мама Тамара.
Щасти тобі у твоїх починаннях, Валеріє!

Вікторія Тристан,
смт Козельщина

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *