ІСТОРІЯ

«КОЗЕЛЬЩИНСЬКІ ВІСТІ» — З ЛЮДЬМИ, ДЛЯ ЛЮДЕЙ І ПРО  ЛЮДЕЙ

Заснована  Козельщинська районна газета 2 жовтня 1930 року під назвою «Розгорнутим  фронтом». Перед війною у редакції на посаді кореспондента починав свою творчу  діяльність Олесь Гончар. На жаль, не збереглося жодного примірника цієї газети,  навіть у обласному архіві. Газета «Розгорнутим фронтом» припинила своє  існування з початком окупації Козельщинського району гітлерівськими військами у  1941-му році. Районка відновила випуск першої ж весни після звільнення  Козельщинського краю: перший повоєнний номер під назвою «За честь Батьківщини»  вийшов 1 травня 1944 року.

Після  відновлення Козельщинського району у 1966 році районка отримала назву  «Радянське село», а з 1997 року — «Козельщинські вісті». Був час, коли вона  змінила формат на А-4, але потім повернулася до звичних для читача газетних  шпальт. І у 1997-му «Радянське село» стало «Козельщинськими вістями»,  перейшовши на комп’ютерні технології газетного дизайну.

29  листопада 2008 року вийшов 10000-ий номер нашої районної газети. 2 жовтня 2010  року вона відзначила свій 80-літній ювілей.

За ці  десятиліття разом із функціями газети змінився і сам творчий процес. Із  агітатора і пропагандиста вона перетворилася на співбесідника, порадника,  просто товариша. На її сторінках — матеріали про пересічну, просту людину і для  простої людини. Наближаючись до читача, «Козельщинські вісті» водночас  намагаються наблизити і читача до себе.

Районний часопис разом  із читачами кількох поколінь був і залишається співучасником усіх масштабних  подій свого часу, виразником здобутків, радощів і тривог людей.

Як і  всі районні газети комунальної форми власності, районка пережила зміну  форматів, об’єму, періодичності виходу, хронічне недофінансування, скорочення  штатів. Але все ж таки вижила і виживає сьогодні, намагаючись іти в ногу з  часом, відшуковуючи у буднях маленького сільського району цікаву місцеву  інформацію для нього, борючись за  свого  читача і прагне допомогти жителям  району подолати труднощі, вселяє в їх душі і серця надію й оптимізм, віру в  прийдешнє.